WordPress temaları satın almak için indirim kodu

Dünyanın en fazla kullanılan içerik yönetim sistemi(cms) olan WordPress için lisanslı/ücretli bir tema satın almak isterseniz yazımın sonunda vereceğim indirim kuponu ile %50 indirimli olarak beğendiğiniz temayı satın alabilirsiniz.

WordPress ile yeni tanışan bir kişi, İnternet üzerinden kolaylıkla indirebileceği ücretsiz temalar ile uzun süre sorun yaşamadan web tasarım hayatına devam edebilir.

Fakat birazcık sıradanlıktan kurtulup, daha fonksiyonel, daha hızlı ve görselliğin ön planda olduğu WordPress temalarını aramaya başladığınızda bütün oklar lisanslı/ücretli wordpress temalarını göstermeye başlayacaktır 🙂

İlk olarak kendi internet sitem için SEO uyumlu ve hızlı bir wordpress teması ararken yorumlar ve tavsiyeler üzerine tanıştığım aşağıdaki internet sitesi üzerinden sadece 6 ay gibi kısa bir süre içerisinde 5 adet lisanslı tema satın alınca sizlerle de bu adresi paylaşma gereği duydum 🙂

Lafı fazla uzatmadan ilk olarak site adresini veriyorum : Mythemeshop

Yukarıdaki linke tıklayarak (benim referansım ile) internet sitesine giriş yapıp, onlarca lisanslı tema ve eklentiyi inceleyip, üye olarak satın alabilirsiniz.

Hemen belirtmekte fayda var, siteye girdiğinizde ilk gördüğünüz fiyatlar sizi korkutmasın. Yazımın sonunda paylaşacağım indirim kuponu ile %50 indirimli olarak temaları satın alabileceksiniz.

Mobil cihaz kullanımının her geçen gün hızla arttığı günümüzde hem arama motorları için, hemde sitenizin kullanıcıları için mobil uyumlu internet sitelerinin önemi gittikçe artmaktadır. İlgili siteden alacağınız temaların neredeyse tamamının mobil uyumlu wordpress temaları olduğunu belirtmekte yarar olduğunu düşünüyorum.

Temaların ortak özellikleri

 • SEO uyumlu temalar : İlgili siteden alacağınız hemen hemen bütün temaların SEO uyumlu olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle HTML5 gibi yeni kod teknolojisi sürekli takip edilerek, gerektiğinde temalara güncelleme gelmektedir.
 • Yönetim paneli : Benim kullandığım bütün temalarda yönetim paneli bulunmakta. Bu panel aracılığıyla temanın renginden tutunda, logo, ikon, arka plan resmi gibi görsel değişiklikleri yapabiliyorsunuz. Daha birçok panel özelliğine aşağıdaki maddelerde değinilmiştir.
 • Hızlı temalar : Temalarda yer alan fonksiyonların bir çoğu temanın yönetim paneli sayesinde iptal edilebildiği için gerektiğinde kullanmak istemediğiniz bölümleri devre dışı bırakarak temanızın hızına katkıda bulunabilirsiniz.
 • Dil / çeviri / translate özelliği : Bu özellik sayesinde temanızdaki Türkçeleştirmek istediğiniz kelimeleri arama kutusuna yazıp, bul ve değiştir yöntemiyle kolayca değiştirebiliyorsunuz.
 • Reklam yönetimi
 • Sosyal medya hesaplarıyla bağlantı
 • Slider yönetimi : Temaların bir çoğunda mevcut olan bu özellik ile slider eklentisi aramanıza gerek kalmıyor.
 • Header ve Footer alanlarına kod ekleme.
 • Lightbox özelliği
 • Resim galerisi özelliği
 • Projelerim sayfası
 • Bileşen yönetimi
 • Ana sayfada yer alan her bir parça için ayrı bir yönetim modülü vs…

Yukarıda yer alan özellikler benim kullandığım temalarda mevcut. Belki de mythemeshop sitesindeki bütün ücretli wordpress temalarında aynı özellikler vardır. Siz her ihtimale karşılık satın almak istediğiniz wp temasını hem bilgisayardan hemde mobil cihazlardan ayrı ayrı test ederek karşılaştırınız. Bütün temaların demo sayfalarının olduğunu unutmayın. Demo sayfalarına geçiş yapmadan önce ilgili tema ve özellikleri hakkında detaylı bilgiyi bulabilirsiniz.

Son olarak mythemeshop sitesinde beğendiğiniz bir temayı satın alma aşamasına geldiğinizde kullanabileceğiniz %50 indirim kuponunu sizlerle paylaşıyorum.

Mythemeshop %50 Coupon code (indirim kuponu kodu)

NRVCNRVC50

Sitede şuan itibariyle yaklaşık 100 adet lisanslı tema yer almakta. Uzun süredir temaların ilk satış fiyatı 69$ şeklinde devam etmektedir. Genellikle 45$ ‘a indirilmiş olan temaları yukarıdaki indirim kodu ile yaklaşık olarak 35$’ a satın alabilirsiniz.

İndirim kodu, tema satışı yapan site yada almayı düşündüğünüz temalar hakkında sormak istediğiniz soruları aşağıdaki form ile paylaşabilirsiniz.

Bu yazı ile ilgili düşüncelerinizi, öneri ve eleştirilerinizi de lütfen aşağıdaki form ile paylaşmayı ihmal etmeyiniz.