Ücretsiz Google sıra takip programı

Bir web sitesi sahibiyseniz ve sitenizin Google’ deki sıralamasını anlık olarak öğrenmek istiyorsanız bu android uygulaması sizin vazgeçilmez programlarınızdan birisi olacaktır. Ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz bu android uygulama sayesinde programa  istediğiniz kadar web sayfası ve istediğiniz kadar anahtar kelime ekleyebilirsiniz. Program sayesinde günün her anında cep telefonunuzdan ücretsiz olarak sitelerinizin sıralamasını takip edebilirsiniz.Web sitenizin Google’ deki sıralamasını cep telefonunuzdan ücretsiz olarak takip etmek için kullanabileceğiniz mükemmel bir android uygulaması : Pa SEO for Google

Google sıra takip programı

Google Android marketten SEO ile ilgili programlardan bir çoğunu deneyerek test eden birisi olarak, hem ücretsiz olması, hem kullanım kolaylığı hem de doğru sonuçlar vermesi nedeniyle SEO ile ilgilenen ziyaretçilerime bu uygulamayı kesinlikle tavsiye ediyorum. Cep telefonunuzdan günün her anında çok sayıda siteyi ve bu sitelere ait birçok kelimenin Google’ deki sıralamasını anlık olarak takip edebilirsiniz.

Programın giriş ekranında sağ üstte yer alan + işaretine tıklayarak Proje adı altında web sayfalarınızı ekleyebilirsiniz.

New Project : Web sitenizin adı

Domain : web adresiniz

Depth : Kaçıncı sıraya kadar kontrol etmek istediğiniz.

Country : Ülke

Bu ekranda istediğiniz kadar site ismi ve adresi ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz site adreslerinden herhangi birisinin içerisine girerek o siteye ait kelimeleri ekleyebilirsiniz. Yine bu ekranda sağ üst köşede yer alan + işaretine tıklayarak takibini yapmak istediğimiz kelimeleri ekliyoruz.

Google sıra takip programı

 

Program ile ilgili öneri ve eleştirilerinizi yorum formu ile gönderebilirsiniz…