Ücretsiz Chrome, Opera ve Firefox Proxy Eklentisi ZenMate indir download

Kişisel bilgilerinizi gizleme ve internet güvenliğini en iyi şekilde sağlayarak üstün güvenlik hizmeti sağlayan tarayıcı eklentisi sayesinde internet ortamında rahatça gezinme gerçekleştirin. Eklenti en popüler browser (tarayıcı) ile uyumlu çalışarak internet güvenliğini daha üst seviyede koruma aktivitesi gerçekleştirmektedir.  Mozilla firefox, Opera, Google Chrome ve diğer web tarayıcılarını kullanan kullanıcılara en iyi güvenlik hizmetini sağlayama çalışmaktadır.

ZenMate Eklentisi Özellikleri

İnternet Proxy ayarlarını otomatik yaparak hem internet güvenliğini hem de kişisel kullanıcı bilgilerinizi koruma işlevini üstlenmektedir. Çok sevdiğiniz bir internet sitesinin engelli olması durumunda program sayesinde engelli siteleri de ziyaret etme fırsatı sunmaktadır.

Eski günlerimizi doğru gidecek olup biraz düşünürsek önceden Proxy ayarlarını el ile yapmak oldukça zahmetli bir işi konumunda olup yaparken birçok sorunla karşılaşıp yanlış yol izleyerek ayarlarını sağlıklı şekilde yapamıyorduk. Lakin ZenMate tarayıcı eklentisi bu görevi ücretsiz ve basit kullanılabilir ara yüz teması sayesinde çabucak yapabilmeniz için en iyi ortamı ayarlıyor. Tüm bu söylediğimiz işlemleri kolayca yapabilmemizin tek yolu hemen eklentiyi bilgisayarınıza kurmak olacaktır.

ZenMate Kurulum ve Kullanımı

Kolay kullanılabilir ve birçok web sitelerine girme işini yapabilen yazılımın kurulumunu tamamladıktan sonra ilk aşamada ve bir defaya mahsus olarak üye kaydı oluşturuyoruz. Kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra içeriğinde 5 adet Proxy seçeneği bulunmaktadır. Dilediğiniz ülkenin adresini seçerek hizmet verdiği sitelere bağlanabilirsiniz.

Bazı Ülkeler sadece kendi alanında hizmet verdiği için Türkiye adresiyle başka web sitelerine bağlanamama sorunu yaşıyoruz. Bu engelin çözümünü en iyi şekilde üstelenen program sayesinde yasaklanmış sitelere dahi girme şansını yakalayabiliyoruz. http://www.indirson.com/zenmate/ linkineden indirmiş olduğunuz program sürekli olarak güncellenmektedir.

Eklentiyi kullanırken aşırı yoğunluktan kaynaklanan yavaşlama sorunuyla karşı karşıya kalabiliriz. Çok yoğun kullanımın olduğu yüzden dolay meydana gelen ufak donmalar uzun süreli kullanmanın sonunda bu tip sorunları da atlatabiliyoruz. Kişisel gizliliği ön planda tutan yazılım internet ortamında bulunan kötü düşüncelere sahip olan kullanıcılardan da bizleri koruyabilmektedir. Ayrıca indir  yapıp kullanmaya başladıktan sonra Proxy ayarını değiştirdiğiniz vakit bazı sitelerde ve özellikler Türkiye üzerinde hizmet veren web sayfalarında küçük sorunlar meydana geldiğinde tekrar ayarları eski ayarlara getirdiğiniz vakit düzeleceğini de bildirmeden yazımızı sonlandırmayalım.