Radyo Han Türk Sanat Müziği Canlı Radyo Han dinle

Günümüzde pek çok farklı müzik türü ortaya çıkmış olmasına rağmen, Türk Sanat Müziği’nin yerini kanalların hiç biri tutamamış ve her daim dinlenebilmesi ve kendine özel dinleyici kitlesi ile popülerliğini hiçbir zaman yitirmemiştir. Özellikle sadece Türk Sanat Müziği üzerine yayın yapan radyoların ortaya çıkmış olması ile daha da büyük kitlelere ulaşan bu müzik türüne önem veren radyo kanalları günümüzde ilgiyle takip edilmeye başlanmıştır. Radyo Han, sadece Türk Sanat Müziği eserlerini dinleyicilere ulaştırması sebebiyle bu konuda en beğenilen radyo kanalları arasında kısa sürede zirveye çıkmayı başarmıştır.

Radyo Han Hakkında Bilgi

Stüdyosu Kayseri’de bulunan ve tüm yayınlarını Kayseri’den yaparak ünü kısa sürede dünyaya yayılan Radyo Han, 1992 senesinde yayın hayatına başlamış ve 24saat kesintisiz Türk Sanat Müziği yayını yapan ilk radyo olmuştur. Sadece Türk Sanat Müziği eserlerini yayınlayan ve bu konudaki önemli bir açığı kapatan Radyo Han, Türk Sanat Müziği’ne gönül vermiş tüm radyo dinleyicileri tarafından ilgiyle takip edilmektedir.

Kayseri’de kurulan ikinci radyo unvanına da sahip olan Radyo Han kurulduğu zaman diliminde, sadece Türk Sanat Müziği yayını yapan başka bir radyo bulunmadığından dolayı büyük bir ilgi ile karşılanmış ve ünü kısa sürede tüm ülkemize hatta dünyaya yayılmıştır.

Radyo Han Programları ve Yayın Akışı

Başarılı DJ’lerin sohbetleri ile programlara renk kattığı ve 24 saat kesintisiz Türk Sanat Müziği yayınlarının yapıldığı Radyo Han’da bu müzik türüne gönül vermiş tüm kişiler için istediklerini bulabilecekleri bir platform olarak dikkat çekmektedir. http://www.canlidinlefm.com/radyo-han/ adresini takip ederek online dinleme imkanınız bulunmaktadır.

Radyo Han Yayın Frekansları

Kayseri merkezili bir radyo kanalı olan Radyo Han, 95.8 karasal yayın frekansı üzerinden Kayseri ve çevresi illerden rahatlıkla takip edilmektedir. Aynı zamanda tüm ülkemiz hatta dünyanın farklı köşeleri için internet sitesi üzerinden de kesintisiz yayın yapılmakta ve bu şekilde dinlenebilmektedir.

Radyo Han’a ait internet sitesinde Türk Sanat Müziği sanatçılarına dair pek çok ayrıntılı bilgi ve onların seslendirdiği döneme damgasını vurmuş müzik eserleri de kolaylıkla görülmekte ve Türk Sanat Müziği’ne gönül verenler tarafından ilgiyle dinlenebilmektedir. www.canlidinlefm.com adresinden de istediğiniz Türk sanat müziği parçalarını dinleyebilirsiniz.