Oto Kiralama ve Araç Kiralama Ankara

Globalleşen dünyada istekler doğrultusunda her sektörde gelişmeler olmuştur. Oto kiralama sektöründe nasıbını almış ve hızlı gelişmeler olmuştur. Alper Oto Kiralama adında Ankara ve çevre illere hizmet veren firma geniş araç filosuyla müşterilerine her bütçeye uygun araç modelleriyle hizmet veren bir firma.

Alper ankara oto kiralama havalimanında, ankara aşti otogarında ve adrese teslim kolaylıklarıyla ankaranın oto kiralama sektöründe göz bebeği olmuştur. Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyen Alper Araç Kiralama yönetimi, profesyonel kadrosuyla kısa sürede müşteri portföyünü geliştirerek Oto Kiralama üzerine çalışmalarını yoğunlaştırmış ve bu konuda pazarda hak ettiği yeri kazanmıştır. Geniş bir araç parkına sahip olan alper oto kiralama her geçen gün sizlerin desteği ile büyümektedir.Müşteri güvenini kazanmanın önemini çok iyi bilen firma, güven kaybetmektense para kaybetmeyi göze almış, yılların tecrübesiyle hep müşterilerinin istekleri doğrultusunda bu üst seviyeye gelmiştir. Türkiye’nin en kaliteli VIP araç kiralama sirketi olan alper oto kiralama en son model, en teknolojik sistemlerle donatilmis VIP araçlardan olusan araç portföyü, protokol bilgisine sahip özel egitim almis ve konusunda uzman personeli ile en kaliteli hizmeti beğeninize sunmaktadır.

Özel Günlerinize ve Özel Misafirlerinize Tercih Edebileceğiniz Firmalardandır. Firmayı arayıp ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. ViP araç kiralamak sürat ve konfor elde etmenin yanında bir prestij kaynağı olabiliyor. Yabancı yada yerli misafirlerinizi ViP araçlarımızla karşılamak , uğurlamak , gezdirmek ya da sadece kendiniz için bir ViP araç kiralamak isteyebilirsiniz. Verdiği hizmetleri sıralamak gerekirse : Şoförlü araç kiralama, Minibüs Kiralama, Vip Minibüs Kiralama, Ankara Havalimanı Transferi.

İletişim Bilgileri:

ADRES : Libya Cad. 15/D (Ahmetler Shell Karşısı) Kültür Kolej / ANKARA / TÜRKİYE

TELEFON :

+90 312 433 99 98

+90 312 435 89 85

CALL CENTER: +90 532 386 12 02

EMAIL : info@alpercarrental.com