Opencart e-ticaret paketi

Ticari faaliyetlerinizi internet üzerinden de devam ettirmek gibi bir düşünceniz olursa, yolunuz mutlaka opencart ile kesişecektir. E-ticaret platformları içerisinde en yaygın olarak kullanılan içerik yönetim sistemlerinden (cms) biri olan open cart ile ürünlerinizi, şık görünümlü, mobil uyumlu, sanal post cihazları ve farklı dil seçenekleri bulunan bir web sayfası üzerinden kolayca satabilirsiniz.

Neredeyse hayatımızın her alanında kendine yer bulan internet kullanımı ile birlikte, işletme sahipleri de daha fazla vakit kaybetmeden bu değişime adapte olma ihtiyacı duymaktadır. E-ticaret girişimleri için sıklıkla tercih edilen open cart sistemi sayesinde, farklı tema ve farklı modül seçenekleri sayesinde birbirinden farklı çok sayıda internet sitesi oluşturmak mümkündür. Opencart temaları ile web sayfalarının görünümlerini, rengini değiştirebilirken, opencart modül sayesinde ise web sitenize yeni özellikler kazandırabilirsiniz.

Opencart özellikleri nelerdir?

Opencart sistemleri ile sanal post uyumlu bir web sayfası sahibi olabilirsiniz. Opencart ile seo uyumlu, mobil desteği olan bir web sayfası sahibi olabilirsiniz. Ayrıca xml ve csv dosya desteği sayesinde e-ticaret sitenizde yer alan ürünlerinizi, n11, hepsiburada, sanalpazar gibi ürünlerinizin satışını yapabileceğiniz sitelere kolayca aktarabilirsiniz. Ürün Sayfalarında yer alan paylaşım butonları (facebook, twitter, google plus vb…) sayesinde sosyal medya hesaplarında daha etkin bir sayfanız olur.

Ve daha birçok tema ve modül desteği ile gelen yeni özellikler sayesinde oldukça gelişmiş e-ticaret siteleri tasarlayabilirsiniz.

Siz de ticaret hacminizi arttırmak, internette bir an önce site sahibi olmak ve gelişen teknolojiye ayak uydurmak için opencart sistemlerinden faydalanabilirsiniz.