Online temizlik ile tanıştınız mı?

İnternet kullanımının her geçen gün hızla arttığı ve yaygınlaştığı günümüzde, günlük alışkanlıklarımızda değişkenlik göstermeye başladı. Öyle ki, temel besin ürünlerinden başlayıp, günlük kıyafetlere, kırtasiye ve ev ürünlerine, otomobil parçalarına kadar hemen her ürünü İnternet üzerinden sipariş eder olduk. Şimdi de sıra geldi Online Temizliğe! Online temizlikte neymiş dediğinizi duyar gibiyim:) Özetle online temizlik = temizlikyolda.com

temizlikyolda.com, ev temizliği, kuru temizleme, halı yıkama ve diğer temizlik ihtiyaçlarınız için kurulmuş ödüllü bir İnternet şirketidir. “Ne istiyorsanız güvenle temizletin, dilediğiniz gibi ödeyin.” sloganıyla yola çıkan Online temizlik platformunda,  sadece ev temizliği, kuru temizleme ve halı yıkama değil aynı zamanda ofis temizliği hizmeti de alabiliyorsunuz.

Çok sayıda ulusal haber sitesi(Hürriyet, webrazzi, posta, star vb) tarafından övgü ile bahsedilen bu platform sayesinde, Türkiye’ nin farklı illerindeki kullanıcılar, birçok temizlik ihtiyacı için firma arama derdinden kurtuluyor.

Sizde evinizde temizlenmesini istediğiniz takım elbiseleriniz için kuru temizleme arama derdinden kurtulmak istiyorsanız, İnternet in en temiz sitesini ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Bu sitede işler nasıl mı yürüyor?

İlk olarak siteye üye oluyoruz ve almak istediğimiz hizmeti seçiyoruz : Kuru Temizleme, Ev Temizliği, Halı Yıkama, Çamaşır Yıkama, Perde Yıkama vb.

İkinci adım olarak bulunduğumuz il ve ilçeyi seçerek adresimize en yakın olan firmaları listeliyoruz. Listelenen firmalara üyeler tarafında yapılan yorumlara ve verilen hizmet puanlarına göre karşılaştırabilirsiniz. İstediğiniz firmayı seçerek ödeme ekranına geçiş yapıyoruz.

Son adım olarak istediğiniz ödeme yöntemini seçerek, alacağımız hizmet için ödememizi yapıyoruz. Kredi kartı, Bkm Express ve kapıda ödeme seçeneklerinden birisini kullanarak ödemenizi yapabilirsiniz. Eğer yapacağınız ödemeyi taksitlendirmek isterseniz, kredi kartı ile yapacağınız ödemelerinizde taksitlendirme yapmanız da mümkün.

Temizlik Yolda Tanıtım Animasyonu