Marshall Visualizer Android Uygulaması

Facebook’ ta sponsor bağlantı olarak karşılaştığım ve çok beğendiğim bir anroid uygulamasını sizlerle paylaşmak istedim : Marshall Visualizer. Boya markası olarak bildiğiniz Marshall’ ın içerisinde yer aldığı sektöre uygun çok işlevsel bir uygulama Marshall Visualizer. Evinizi yada iş yerinizi boyatmak istiyorsunuz diyelim. İçerisindeki eşyaların yerini değiştirmeden, boyamayı düşündüğünüz renkte duvarları keşke görebilsem dediğiniz olur mutlaka.

İşte tam bu sırada android uygulamamız devreye giriyor. Eşyalarla birlikte odanın fotoğrafını çekiyorsunuz. İster eşyaların rengine uygun olarak size önerilen renklerden birisini, isterseniz de renk kartelasındaki renklerden birisini seçerek, dilediğiniz renkte duvarların rengini görebiliyorsunuz. Böylece evdeki yada odadaki eşyalar ile yeni rengin uyum sağlayıp sağlamayacağını görerek, belki de renk tercihinizi değiştirmek durumunda kalabilirsiniz.

Evini boyatmak isteyenler için kesinlikle yararlı bir uygulama olduğunu düşünüyorum. Mutlaka geliştirilmesi gereken, eksik yönleri bulunan bir uygulamadır.

Fikir olarak android uygulamaların hayatımızın her anında işimizi kolaylaştırabileceğinin en güzel örneklerinden birisi.

Aşadağı uygulama ile ilgili birkaç ekran görüntüsü ekliyorum. Android markette “Marshall Visualizer” diye arattığınızda uygulamanın güncel sürümüne ulaşabilirsiniz.

marshall-android-uygulama-1 marshall-android-uygulama-2 marshall-android-uygulama-3