Levent İsiktekin Project Müzik Organizasyon

Leventisiktekinproject.com tanıtım toplantıları ve müzik organizasyon işlerine son sürat devam ediyor.

9 Stil Sahibi ‘Enza Home Book’ta Buluştu. Enza Home, Mimarlık, Moda ve Tasarım Danışmanlığı konularında 9 stil sahibi kişinin önerileriyle oluşturduğu Ulaşılabilir Tasarım ve Ev Dekorasyon Rehberliği sunan Enza Home Book projesini hayata geçirdi. Bu sıra da aklımızda iken belirtelim sadece müzik organizasyon değil, orkestra grubu ve düğün orkestra işlerinde de yanınızda olmaktan gurur duyuyoruz.

1 Milyon adet basılarak Türkiye genelinde evlere ücretsiz ulaştırılacak ve dijital platformlarda yer alacak Enza Home Book, Yataş tarafından İstanbul Four Seasons Hotel’de basın toplantısında tanıtıldı.

Enza Home’un kuruluşu ve büyümesine ilişkin bilgiler veren Yataş Grup Genel Müdürü Nuri Öztaşkın, ‘Enza Home, sadece bir mobilya markası değil, bir ev için beyaz eşya haricindeki neredeyse tüm eşyalarını bünyesinde bulunduran bir marka. Enza’nın mobilya, yatak, ev tekstili portföyüne bu yıl halı ve aydınlatma koleksiyonunu ekledik. Müşterilerimizden çok büyük bir beğeni alıyoruz ki son 4 yılda sektörün en çok büyüyen markalarından biri olduk.’ dedi.

1 milyon adet basılan Enza Home Book, Türkiye genelinde evlere ücretsiz olarak ulaştırılarak, dekorasyonseverlere yaşam alanlarında ihtiyaç duydukları konfor ve şıklığı bir araya getiren öneri kitabı olacak.

Kahvaltılı tanıtım organizasyonunda sahne alan LEVENT IŞIKTEKİN PROJECT – QUARTET MÜZİK GRUBU davetlilere popüler klasik müzik eserleri, vals ve tangolardan hazırladığı bir müzik dinletisi sundu…