Hesabınızı biz tutalım

İnternet tabanlı bir muhasebe yazılımınız olsun ister misiniz? İnternet bağlantınızın olduğu her yerde, bilgisayar, tablet yada akıllı telefonunuz ile bizimhesap.com platformu üzerinden gelir, gider ve ödemelerinizi kolayca takip edebilirsiniz.

Bu sayede hem karmaşık muhasebe programı işkencesinden kurtulmuş olacaksınız, hem de internet bağlantınızın olduğu her yerde gelir gider takibinde bulunabileceksiniz.

Bizim Hesap Muhasebe Programı Özellikleri

  • Web tabanlı çalışan bu program ile tanımladığınız müşterilerinizin geçmiş bilgilerini kolayca tarayıp, ihtiyaç duyduğunuzda bilgisayar çıktısı alabilir, mail gönderebilirsiniz.
  • Tedarikçilerinizle olan ilişkilerinizi tanımlayarak, zamanı gelen ödemelerinizi kolayca takip edin.
  • İstediğiniz kadar ürün yada stok tanımlaması yaparak, deponuzda kalan ürünleri 1 tıkla listeleyin.
  • Çek ve senet işlemlerinizi platform üzerinden takip edebilirsiniz. Böylece vadesi gelen çek senet işlemlerinizi e-mail yada sms ile müşterilerinize iletebilirsiniz.
  • Gelir ve gider bilgilerinizi düzenli girerek, nakit akış tabloları hazırlayabilirsiniz. Böylece gelir ve gider tablonuza göre harcamalarınızı planlayabilirsiniz.

Muhasabe Programı Özellikleri

Bizimhesap.com muhasebe programına Temmuz, 2016 itibari ile 34.90 TL / 1Ay dan başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Uzun vadeli yapacağınız alımlarda programın aylık fiyatının daha da aşağı indiğini belirtmekte yarar var. Ayrıca 1 aylık ücretsiz deneme süresi de sitenin size sunmuş olduğu güzel bir fırsat olarak göze çarpmakta.