Hakkımda

Web sayfamı ziyaret eden değerli ziyaretçim, sayfama hoş geldin. 🙂

Üniversite yıllarında bir hobi olarak başladığım web tasarım serüvenini 10 yılı aşkın süredir büyük bir keyif alarak devam ettirmeye çalışıyorum. İlk zamanlarda (2006 yılı sonları) Html ile hazırladığım web sayfama, 2007 yılı içerisinde php ile kendi kodladığım yönetim panelini giydirerek sayfamı geliştirmeye çalıştım.

2008-2009 yıllarında Cms sistemler hakkında bilgi edinerek, Php Nuke, Drupal, Joomla, WordPress içerik yönetim sistemlerini ayrı ayrı kullanarak, tema, eklenti, güvenlik, kullanışlılık gibi noktalarda test etmeyi amaçladım.

Yaptığım araştırmalar ve tecrübeler sonunda dünyada en çok kullanılan blog sistemlerinden birisi olan Worpdress ile web tasarım çalışmalarına devam etmeye karar verdim.

Her geçen gün arama motorlarının web siteleri için öneminin arttığını düşünerek 2013 yılı itibariyle SEO konusunda çalışmalara başladım. Sanal ortamda yer alan SEO kaynaklarını takip etmenin yanında Türkiye’ de yer alan birçok SEO kitabını tarayarak bu konuda farklı teknik ve bilgileri değerlendirmeye aldım.

Geçen süre içerisinde büyük çoğunluğu WordPress ile hazırlanmış 100 lerce web sayfasının yapımı, geliştirilmesi ve SEO (Arama motorlarındaki sıralaması) konusunda destek sağladım.

Yaptığım Web Tasarım ve SEO çalışmaları hakkında bilgi almak ve web sayfanız için teklif almak için iletişim formu aracılığıyla benimle iletişim kurabilirsiniz.