Evden Eve Nakliyat | Egesoy Nakliyat

Eğer şimdiye kadar hiç Egesoy Evden Eve Nakliyat ile taşınmadı iseniz bizimle tanışmak, taşınmak ve gerçek hizmeti öğrenmek için bir fırsat yakaladınız demektir. Sizin ihtiyacınız her ne olursa olsun sizin işinizi görecek bir kamyonumuz vardır.

İlgili departmanlarımız size hizmet için hazırdır. evden eve nakliyat titizlik , hijyen , güven , pratik çözümler ve disiplin isteyen bir iştir. Biz Egesoy evden eve nakliyat olarak size bu güven duygusunu ve talep gücünü vermekten gurur duyuyoruz.İster şehir içi taşımacılık ister şehirler arası taşımacılık hismeti sunalım gerekeni en iyi şekilde vermekteyiz. İsterseniz evden eve nakliyat , ofis taşıma , fuar nakliyat, askılı textil taşıma ve ev eşyası depolama sırasında yaptığımız faaliyetleri adım adım anlatalım…

evden eve nakliyat

Evinize yada iş yerinize gelerek ücretsiz ekspertiz hizmeti sunulur ve eşyalarınızın kapladığı alan , en uygun koşullarda nasıl taşına bilineceği ve fiyatlandırması yapılarak size konuyla ilgili ayrıntılı bilgi verilir.

Uzman kadromuz tarafınızdan eşyalarınız de monte edilerek özel olarak paketlenir ve darbelere karşı koruma altına alınır. Yükleme işlemi hassasiyetle gerçekleştirilir ve hedef bölgeye yola çıkılır. Tekrar uzman kadromuz tarafından boşaltma ve montaj işlemleri yapılır. Eşyalarınız istediğiniz şekilde hassas olarak istediğiniz konumlarda yerleştirilir. Son olarak eşyalarınız incelenir ve herhangi bir tahribat oluştuysa bu tarafımızca karşılanır.

Tüm bu işlemler sırasında sizinle muhatap olacak bir ekip lideri mevcut olacaktır. Şimdi Egesoy Evden Eve Nakliyat ile tanışma zamanı.
Adres : Fevzi Çakmak Cad. No:5 D:1 Maltepe – İSTANBUL | Tel : 0 216 305 03 71 | GSM : 0 532 744 49 16