Eş Takibi Ve Araştırılması Nasıl Yapılır?

Eş Takibi çalışmasına başlanılması için öncelikle aile içindeki bozuklukların ileri düzeye taşınmış ve boşanma boyutuna gelmiş olması gerekmektedir.Yani çalışmanın yapılabilmesi için araştırmaların yargıya intikal etmesi gerekmektedir.Çünkü sadece şüpheye dayalı çalışmaların sözleşmede adı geçen maddelerin çiğnenmesine ve işin farklı bir boyut kazanmasına sebebiyet vermektedir.Özel dedektiflerimiz sizlerden aldatma olayına dayalı şüphe ve tespitlerin kaynaklarını sorarak, bilgileri tecrübelerinde harmanlayıp duruma göre bir çalışma planlamaktadır. Örneğin eşiniz eve gelince telefonunu kapatıyor veya saklıyorsa, yeni alışkanlık ve hobileri ortaya çıkmışsa, vucut ölçüsünü ve formunu beğenmez, size karşı eskisinden daha az ilgiliyse veya bazı durumlarda daha fazla ilgiliyse, kavga ortamı artmışsa, kendine eskisinden daha özen gösteriyorsa eşinizin aldattığına dair şüphelerin olmaması için hiçbir neden yoktur.

Eş Takibi, araştırılması ve izlenmesi konusunda Fiziki, Sanal, Teknik olmak üzere 3 çalışma yöntemimiz vardır. Tabiki bu çalışmalar eş takibi konusu ve şekline göre değişiklik gösterebilir.Konuyla alakalı dedektif arkadaşlarımız, öncelikle belirli bir program ve plan oluşturup bu yörünge üzerinde iradeli bir çalışma başlatırlar.Takipler 12 saat değil kesintisiz olarak 24 saat’tir.Fiziki ortamda kimlerle süreç içerisinde görüşülmüş, görüşülen kişiler kimdir? Ne derece bir bağ vardır ? bunlar tek tek saptanır ve not alınarak müşterimizle istişareli bir şekilde ortaya çıkartılır. Burada takiplerin tek bir gün olmaması yani farklı zamanlarda farklı mekanlarda çekilen fotoğraflar ve alınan benzeri diğer kayıtlar sayesinde kişi ile yakın bir bağın söz konusu olduğu ispatlanır. Dedektif arıyorsanız doğru yerdesiniz…

Eş Takibi kapsamında ortalama 7 gün içerisinde kesin sonuçlu uygulamalar sayesinde istenilen sonuca ulaşılmaktadır.Yine sanal ve sosyal ağlardaki haraketleri de gözlem altında tutularak süre sonunda, bunlarında araştırma neticeleri sözel ve belgeli olarak aktarılır.Yaptığımız eş takibi hizmetinde özel dedektiflik büromuzca bazı sıkıntılı durumlar içerisinde de bulunduğumuzdan sözleşme mecburidir.Çünkü şüpheye dayalı çalışmalar sonunda insanların karşı tarafa zarar vermek, kendine zarar vermek, değişik hal tavır içerisinde bulunmak ve benzeri gibi nasıl bir davranış sergileyeceklerini bilmediğimizden, eşlerin birbiri ile yaşayamaz noktaya gelmiş, aile bağları kopmuş olması çalışmanın doğası açısından daha sağlıklı sonuçlar getirecektir.