En iyi Mozilla Firefox Eklentilerini Tanıyın ve Download Edin

İnternet Explorer’ in en büyük rakibi şüphesiz Firefox. Firefox ‘un rakiplerine belirgin artıları ise daha hızlı, daha güvenli, açık kaynak kodlu ve de en önemlisi çok sayıdaki eklenti özellikleridir. Ben de firefox’ a ekleyebileceğiniz eklentilerden seçmece olanlarını buraya derleyip, ekliyorum. Verdiğim linklerde eklentilerin önizlemesini de görebilirsiniz. Sizlerinde eklenti önerilerinizi bekliyorum…

DownloadHelper : Firefox’ un en güzel eklentilerinden birisi. Youtube, Google gibi gezdiğiniz sayfadaki video ları tek tuşla bilgisayarınıza indirebiliyorsunuz.

Firefox ShowCase : İnternet explorer’ in yeni sürümlerinde olduğu gibi açık olan sekmelerin önizlemesini aynı pencerede görebileceğiniz firefox eklentisi.

FireFtp : Bu eklenti sayesinde firefox tarayıcınızı ftp hizmeti veren bir programa dönüştürün. Web tasarımcıların işine çok yarayacaktır.

Gspace : Bu eklenti sayesinde gmail hesabınızı sanal bir disk gibi kullanabilirsiniz. Böylece fotoğraflarınızı ve önemli belgelerinizi mailinizde kolayca saklayabilirsiniz.