Ege Lokman Şevki Güngör’ ün Kişisel Web Sitesi

Ulusal basında katıldığı programlarda Acı ot ve kanser tedavisi ile ismini duyuran ve Ege Lokman olarakta bilinen Şevki Güngör’ ün kişisel web sitesi bugün itibari ile hazırlanıp yayınlanmıştır. Katıldığı televizyon programlarından görüntülerin, fotoğrafların, hastalarına verdiği ürünlerin ve bitkilerin faydalarının, Şevki Güngör ile ilgili gazete haberlerinin yer aldığı sitesinin adresi : www.sevkigungor.com Ayrıca yazımızın devamında Şevki Güngör’ e ulaşabileceğiniz iletişim bilgilerine ve sitete yer alan ürünlerin bir kısmına ulaşabilirsiniz.

Site Sahibi : Şevki Güngör

Web Adresi : www.sevkigungor.com

E-mail : egelokman@gmail.com

Telefon : (0236) 591 70 65

Gsm -1 : (0236) 591 70 65 (Şevki Güngör)

Gsm -2 : (0532) 323 17 34 (İlkay Güngör)

Adres : Cedit Mh. 21.Sk. No:1 Bakır/Kırkağaç-Manisa

Mucizenin Adı : Acı Ot ( Kanser Tedavisinde Kullanılıyor )

Başarı oranımızın yüksekliğini, hastaların verdiğimiz ürünleri kullanma talimatlarına harfiyen uymalarına borçluyuz. Tedaviye başlayan herhangi bir hastanın gribal bir enfeksiyona yakalanmaması lazım. Kendini bu tür hastalıklara karşı koruma altına alması gerekir. Çünkü bağışıklık sistemi çöktüğü zaman hasta iyileşme konusunda ilerleme yapamaz. Biz bağışıklık sistemini güçlendirmek için macun karışımları veriyoruz. Polen gibi artı destekleyici şeyler veriyoruz. Hastanın bağışıklık sistemi güçlendiği zaman zaten hasta kendini iyi hissetmeye başlıyor ve vucut direncini kazandığı zaman hastalık otomatikman duruyor. Verdiğimiz bitkisel ürün, kanserli hücre yok olana kadar vücuttaki mikropları temizlemeye devam eder. Tabi buna destek olarak antiseptikliğe sahip olan bitkisel çaylar ve iltihap kurutucu bitkisel sularımız var.

Sağlıklı bir vücut yaratan bitkisel ürünler veriyoruz hastalarımıza. Kanseri tam anlamıyla yok eden acı ot’ dur. Acı otun içerisindeki madde antikor haline dönüşüp kötü hücreleri bloke edip öldürüyor. Bu hepatit mikrobu olabilir, başka bir mikrop olabilir. Bir çok kanser hastalığına iyi geliyor.

Şevki GÜNGÖR (03.02.2010 – Tercüman)
—————————————-

sevkigungor.com da yer alan ürünlerden (bitkisel ürünlerden) bazıları ve faydaları

BİBERİYE BİTKİSİNİN VE SUYUNUN FAYDALARI :

* Mide ve bağırsak tembelliğinde.

* Kolestrolü düşürmede.

* Damar tıkanıklıklarında.

REZENE BİTKİSİNİN VE SUYUNUN FAYDALARI :

* Sinirsel spazmı çözmede.

* Her türlü göz hastalıklarında.

PAPATYA BİTKİSİNİN VE SUYUNUN FAYDALARI :

* Öksürük,balgam söktürmede.

* Vücudu yumuşatmada.

* Sinirsel spazmı çözmede.

* Haricen saçları sarartmakta.

ÇAM BİTKİSİNİN VE SUYUNUN FAYDALARI :

* Nefes darlığında.

* Öksürükte.

* Balgam söktürmede.

* Ferahlatmada.

Ayrıca sevkigungor.com sitesinde aşağıdaki sular hakkında siteden bilgi alabilirsiniz:

çakşır suyu, mentol suyu, kimyon suyu, çörtür suyu, ada çayı suyu, melisa suyu, civanperçemi suyu, ölmez çiçek yaprağı suyu, karabaş suyu, izmir bilya kekik, funda suyu, defne suyu, mersin suyu, kara kekik suyu, ısırgan otu suyu bitkileri ve faydaları hakkında daha fazla bilgi almak için sevkigungor.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sitede yer alan bitkisel şifalı çaylar ise :

kantaron çayı, manisa mesir çayı, nane çayı, melisa çayı, civan perçemi (açelya) çayı, karabaş çayı, ısırgan otu çayı, ebegümeci çayı, papatya çayı, ıhlamur çayı, acı ot çayı, ada çayı, mersin çayı, defne çayı, ökse otu çayı, zeytin çayı, funda çayı, sinameki çayı, kekik çayı, rezene çayı, gülhatmi çayı, çörtük çayı, bodurotu çayı, kuşburnu çayı, bebe çayı bitkileri ve faydaları hakkında daha fazla bilgi almak için sevkigungor.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sitede yer alan bitkisel uçucu yağlar ise şunlar :

anason yağı, kabak çekirdeği yağı, vanilya yağı, tatlı elma yağı, sarımsak yağı, rezene ucucu yağı, lavanta yağı, karabaş yağı, kekik yağı, defne ucucu yağı, çam terebentin esansı, papatya yağı, muz esansı, okaliptus yağı, mersin yağı, melisa yağı, menekşe yağı, keten tohumu yağı, kayısı yağı, karanfil yağı, kantaron yağı, kakao yağı, hindistan cevizi yağı, gliserin yağı, fındık yağı, limon yağı, defne gar yağı, portakal ucucu yağı, bergamut yağı, biberiye ucucu yağı, çilek esansı, ceviz yağı, buğday yağı, tatlı badem yağı, susam yağı, alabalık yağı, acı badem yağı, ardıç ucucu yağı bitkileri ve faydaları hakkında daha fazla bilgi almak için sevkigungor.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.