Çantaya Dair Herşey Cantamall’da

İş hayatında erkek veya kadın her iki kesiminde hem aksesuar hem de bir yardımcı olarak yanlarından ayırmadıkları evrak çantaları Cantamall.com güvencesi ile artık sadece bir tık kadar uzağınızda. Gerek hızlı teslimat garantisi gerek satış sonrası destek ve garanti hizmetiyle ön plana çıkan Cantamall Türkiye’nin en büyük online çanta sitesi sloganıyla yola çıkmış bir firmadır.
Sektördeki uzun yılların getirmiş olduğu tecrübeyi 3 yıl önce online platforma da taşıyan firma deneyimli ekibi ve kaliteli ürünleriyle sektörde kendine iyi bir yer edinmiş durumda. Özellikle deri çanta grubunda oldukça iddalı olan Cantamall evrak çantası kategorisinde bulunan deri çantaları ile ziyaretçilerin başını döndürmekte.
Hem kullanışlı hem dayanıklı deri evrak çantaları sitenin en çok satışını gerçekleştirdiği ürün gruplarının başında gelmekte. Hızlı teslimat prensibi ile vermiş olduğunuz siparişleriniz 1-3 gün arasında sizlere teslim edilmektedir.
Ödeme seçeneği olarak müşterilerine kapıda ödeme , kredi kartına taksit ve havale&eft gibi tüm seçenekleri sunan cantmall ziyaretçilerin memnuniyetini sağlamak için bütün ürünlerinin arkasında olduklarını ifade etmekte.
Evrak çantasında olduğu kadar valiz grubunda da iddialı olan firma özellikle ÇÇS ve Laguna markalı ürünlerin satışını gerçekleştirmek. Valiz ürünleri arasından ziyaretçilerine küçük boydan 3’lü setlere kadar uzanan geniş bir katalog sunan firma erkek valiz müşterileri için oldukça kaliteli ve dayanıklı ürünler sunmakta.
Portföy çanta olarak ise en çok satılan ürünler arasında erkek el çantaları gösterilmekte. Yine bu grupta deri ürünler ön plana çıkarken suni deri çantalar da deri çantalar kadar tutulmuş ürünler. Modelleri oldukça modern olan ürünlerin fiyatları da oldukça uygun.