Beyaz tahta animasyon fiyatı, kısa tanıtım animasyonu

Sosyal medya hesaplarının ve web sayfalarının yeni tanıtım yüzü olan Beyaz Tahta Animasyon hazırlama ile ilgili sayfaya hoş geldiniz. Bu sayfada Beyaz Tahta Animasyon örneklerini ve Beyaz tahta animasyon ile ilgili sık sorulan soruları ve cevaplarını bulabilirsiniz. Beyaz tahta animasyon dışında 2d animasyon türünde, daha gerçekçi animasyonlar bulabilirsiniz. Yazımın devamında yer alan, animasyon örneklerini beğenirseniz ve siz de firmanız, bloğunuz yada her hangi bir ürününüz için beyaz tahta animasyon yada kısa tanıtım filmi, kısa animasyon, şirket / firma tanıtım / web sayfası tanıtım animasyonu /  filmi hazırlatmak isterseniz 506 308 93 39 nolu telefon / whatsapp numarasından yada bu sayfadaki iletişim bölümünden bana ulaşabilirsiniz.

Hazırladığım animasyonları bir araya getirdiğim 2d animasyon web sayfamızı ziyaret etmek isterseniz tıklayın : http://www.2danimasyon.com

Beyaz Tahta Animasyon (Whiteboard Animation) Nedir?

Beyaz tahta animasyonları, web siteniz, sosyal medya hesabınız yada firmanızı tanıtan kısa bir reklam filmi olarak düşünebilirsiniz. Ortalama 1-3 dk süreli olarak hazırlanan beyaz tahta animasyonlarda, animasyon süresince beyaz bir tahta (yada arka plan) üzerinde kalem yardımıyla resim, logo, slogan, yazı vs. eklenerek animasyonlar şekillendirilir. Arka planda yer alan eğlenceli bir müzik yardımıyla, izleyenlerin sıkılmadan animasyonu sonuna kadar izlemesi sağlanır.

Yazımın devamında yer alan görsel de hazırladığım 4 farklı animasyon türünü, bu animasyonların nerelerde kullanılabileceğini, animasyon özelliklerini ve animasyon fiyatlarını görebilirsiniz.

Siz de şirketinizi, bloğunuzu, web sayfanızı yada herhangi bir ürününüzü etkili ve ekonomik bir yolla tanıtmak isterseniz bize ulaşarak beyaz tahta animasyon hazırlatabilirsiniz.

Son günlerde ulusal tv kanallarında yer alan bir çok banka ve kurumsal firmalarında beyaz tahta animasyon tekniği ile hazırlanan, tanıtım reklamlarını tercih ettiklerini görüyoruz.

Beyaz tahta animasyon ücreti / fiyatı ne kadar?

Hazırlanacak olan animasyonun süresi ve zorluk düzeyine göre fiyat değişmekle birlikte, hazırladığım 4 farklı animasyon türü için belirlediğim fiyatları aşağıdaki görselde bulabilirsiniz. Görselde yer alan açıklama ve özelliklere bakarak ihtiyacınız olan animasyon türünü ve animasyon ücretini öğrenebilirsiniz.

Fiyat karşılaştırması yapmak için İnternet üzerindeki beyaz tahta animasyon çalışması yapan İnternet sitelerini ziyaret etmenizi tavsiye ediyorum. Beyaz tahta animasyonların İnternet üzerinde 750-1000-1500-2500 TL gibi fiyatlar ile hazırlandığını görebilirsiniz.

Animasyon fiyatları ile ilgili detayla bilgi için 2d animasyon sayfamızda yer alan animasyon fiyatları başlığını inceleyebilirsiniz.

İntro animasyonlar, sosyal medya – seo animasyonları, beyaz tahta animasyonlar ve 2d animasyonlar olmak üzere 4 farklı kategorideki animasyon özellikleri ve fiyatlarını gösteren görsel :

Web sitesi animasyonu ve fiyatları

Yukarıdaki görsel ve açıklamalardan da anlaşılacağı gibi en gelişmiş animasyon türü 2d animasyonlardır. Bu animasyon türünün en belirgin özelliği, animasyondaki karakterlerin ve nesnelerin hareket etmesidir. Bu kategoride hazırladığım 2d animasyon örneğini aşağıdaki videoda izleyebilirsiniz :

Seslendirme ve çok sayıda animasyon siparişi için fiyat bilgisi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Beyaz tahta animasyonu ne kadar sürede hazırlanır / teslim edilir?

Ortalama 1dk lık bir animasyon için teslim süresi yaklaşık olarak 2 gündür. Süre iş yoğunluğuna göre uzayabilir. Animasyonların ekrana gelme süresi video sahibinin isteği doğrultusunda şekillendirilir.

Animasyon seslendirmesi nasıl yapılır?

Hazırlanan animasyonların arka planında genellikle eğlenceli bir fon müziği tercih edilir. Her hangi bir telif sorunu yaşanmaması için youtube üzerinde yer alan ve telif problemi olmayan lisanssız müzikleri tercih ediyoruz. Bunun yanında istenirse profesyonel bir seslendirme hizmeti alınarak videoya, müzikle birlikte seslendirme de yapılabilir. Seslendirme ücreti ek olarak animasyon ücretine yansıtılır.

Hazırladığım beyaz tahta ve 2d animasyon örnekleri

Gelişen ve değişen teknoloji ile birlikte animasyon türlerinin de geliştiğini ifade etmek doğru olacaktır. 2d animasyon türünde hazırladığım ve bay / bayan seslendirme örneklerinin de yer aldığı animasyonları izlemek için 2d animasyon youtube kanalımı ziyaret edebilirsiniz.

Beyaz tahta animasyon iletisim

 

Beyaz tahta animasyonları şirket tanıtım filmi olarak kullanabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarınız yardımıyla yeni kurduğunuz işinizi, web sayfanızı (bloğunuzu, İnternet sitenizi) tanıtabilirsiniz. Yeni çıkan yada çıkacak olan ürününüzü yada projenizi tanıtan bir animasyon ( kısa film ) olarak düşünebilirsiniz. Tanıtım kısa film yada firma tanıtım animasyonu hazırlatmak isterseniz yukarıdaki görselde yer alan telefon numarasından bana ulaşabilirsiniz.

Beyaz Tahta Animasyon ile neler yapılabilir

* Şirket Sahipleri için : Şirket tanıtım filmi, şirket tanıtım reklamı, şirket tanıtım animasyonu hazırlanabilir.

* Web sitesi sahipleri : Web sitenizi etkili bir şekilde tanıtacak animasyon filmi, site tanıtım animasyonu, site tanıtım filmi hazırlanabilir.

* Sevgiler ve evli olanlar için : Evlilik yıl dönümü animasyonu, sevgililer günü animasyonu, doğum günü animasyonu, anneler ve babalar günü animasyonu hazırlanabilir.

Sonuç olarak beyaz tahta animasyon ile bir firma yada markayı tv kanallarında tanıtacak kadar kalitede bir reklam filmi / animasyonu hazırlanabileceği gibi, sevdiğinize olan duygularınızı anlatacak bir animasyon filmi de hazırlanabilir.