Ankara Nakliyat

Evden eve nakliyat konusunda profesyonel çözüm arayanlar için hizmet veren firmamız, müşteri memnuniyeti noktasında kalitesinden ödün vermeden hizmet vermeye devam etmektedir. Donanımlı araç filosu, tecrübeli personeli, sigortalı taşımacılık seçenekleri ve uygun ödeme planları ile rakiplerinin bir adım önüne geçen firmamız, nakliye sırasında oluşabilecek hasar ve zararı da en aza indirgemeyi kendine görev edinmiştir.

Evden eve nakliyat

Ankara’ da hizmet veren Destan Evden Eve Nakliyat firması 1995 yılında kurulmuştur. Firma günden güne büyüyen Nakliyat sektöründe müşteri memnuniyetini esas alarak hizmetlerini devam ettirmekte ve sektör içerisinde güvenilir firmalar arasına adına yazdırmak için çalışmaktadır.

Firmanın hizmet verdiği alanlardan bazılarını sıralayacak olursak : Evden eve nakliyat, Ofis ve büro taşımacılığı, Fuar taşımacılığı, Banka taşımacılığı, Mağaza ve Dershane taşımacılığı, Piyano ve Sanat Eserleri taşımacılığı…

Ücretsiz ekspertiz hizmeti veren firma, aynı zamanda nakliyesi yapılacak eşyaların yoğunluğu ve mekan büyüklüğü gibi durumlarda

Daha fazla bilgi almak için Destan Evden Eve Nakliyat firmasının web sayfasını ziyaret ederek, araç filosunu inceleyebilir, referansları ve hizmet verdiği alanlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Sitede yer alan talep formu ve iletişim bilgileri aracılığıyla da firmaya ulaşarak, aklınızdaki soru işaretlerine cevap arayabilirsiniz.

Web Adresi için tıklayınız : http://www.ankaranakliyat.com.tr/tr