Yazı Fontları

By:
Categories: Site Haberleri
0 Yorum

Web sayfalarınızda yada grafik çalışmalarınızda sıklıkla ihtiyaç duyacağınız yazı fontlarını bulabileceğiniz bir web sayfasını sizlerle paylaşmak istiyorum. Kategorize edilmiş 100 lerce  fontun yer aldığı web sayfasında özellikle Türkçe destekli fontlar ve resimli fontlar bölümlerini beğeneceğinizi umuyorum. Böylelikle aradığınız fontu çok kısa sürede bulabilir, web sayfanıza yada işletim sisteminize bu fontları hemen ekleyebilirsiniz.

Yazı Fontları

Yukarıda, sitedeki resimli yazı fontlarından bir örnek görüyoruz.

Ayrıca web sayfasında yer alan ipucu ekranlarını kullanarak “Windows 7 işletim sistemine font nasıl yüklenir?” ve “Windows Xp ve Vista için font nasıl yüklenir?” sorularının cevaplarını bulabilirsiniz.

Yazitipleri.net web sayfasının ziyaretçilerine sunduğu bir diğer avantaj ise kullanmak istediğiniz yazı fontunun ön izlemesini hemen görebilmenizdir. Beğendiğiniz yazı fontuna ait sayfaya girdiğinizde istediğiniz cümleyi form alanına girerek Göster butonuna tıkladığınızda bu cümleyi beğendiğiniz yazı fontu ile ekranda görebiliyorsunuz.

Web sayfanızda ilginizi çekebilecek yazı fontları ve kategorileri olduğunu unutmayın. Bunlardan bazıları, 3 boyutlu yazı fontları, çizgi film, Aşk, Hat sanatı yazı fontu, komik fontlar, süslü yazı fontları…

Ayrıca sayfayı ziyaret eden kullanıcıların en beğendiği popüler yazı fontları listesini kullanarakta kısa sürede karar verebilirsiniz.

Your Thoughts