Kara Sevda Dizisi İçin Güncel Fragmanlar

By:
Categories: Site Haberleri
0 Yorum

Türkiye’nin lider dizi yapım şirketlerinden olan AY Yapım yeni sezonda Star ekranları için Burak Özçivit ve Neslihan Atagül’ ün dahil olduğu bir dizi hazırladı. Kara sevda dizisi bu sezonun en iddialı yapımları arasındaki yerini almıştır. Henüz yeni bir yapım olmasına rağmen Türk halkının en çok takip ettiği yapımlar arasında olduğuna da şüphe yok. Sezon başında başlayan ve bu hafta 19. bölümü ile ekranlara gelecek olan dizi şimdiden çok büyük dikkat çekmiş ve reyting oranları ile dizilerin içerisinde bulunduğu yarışa en üst sıralardan güzel bir giriş yapmayı başarmıştır. Dizinin büyük bir oyunculuk ve özveri ile hazırlandığı üzerinde çok büyük emeklerin olduğu inkar edilmese de dizinin başarısı tüm sezondaki diziler ve kanal içinde çok büyük bir mutluluk olarak ifade edildi.

Kara Sevda en çok izlenilen yapımlardan birisi olduğu için her geçen hafta biraz daha heyecanlı ve biraz daha entrikalar ile dolu bir bölüm izleyiciler ile buluşturulmak tadır. Baş rollerini ilk bölümden itibaren kimyası tutan ve birbirlerine yakıştırılan Burak Özçivit ile Neslihan Atagül’ün oynamış olduğu dizide usta oyuncu kadrosu da ilk etapta dikkat çekiyor. Oyunculukların ve harcanan emeğin çok fazla olduğu dizinin çekimleri yazın başlamıştı.

Kara Sevda dizisi bu hafta yayınlanacak olan yeni bölümünün fragmanları ile büyük dikkat çekti. Aşkını itiraf edemeyen ve sürekli olarak kendi içlerinde hesaplaşan iki aşığı konu alan fragman duygu dolu anları ile büyük dikkat çekti. Bununla birlikte intikamını unutmamak için büyük yeminler veren ve aşkının izlerini silmek için uğraşan Kemal’in aşkına tanık olacağımız bu bölümde oldukça heyecanlı anların yaşanacağı fragmandan görülüyor. Kara Sevda Fragman en çok dikkat çeken yayınların başında gelmektedir. Bu hafta en çok aranan aramaların başında gelmektedir. Fenomen dizi fragmanı ile olduğu kadar yayınlanan bölümleri ile de en çok sevilen dizilerin başında gelmektedir. Dizinin fragmanları İnternet sitelerinde verilmektedir. Televizyonda görmeyenler ve anında haberdar olmak isteyenler için hizmet verilmektedir. Bununla birlikte kaçırılan dizi özetlerine ve bölümlerine rahatlıkla İnternet üzerinden istenilen her saat sorunsuz olarak ulaşılabilir. Siteye erişmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Your Thoughts