Günlük kampanyalı ürün siteleri

Her gün 1 yada 2 ürünü çok uygun fiyatlarla bulabileceğiniz fırsat sitelerinin sayısı hergeçen gün artmaya başladı. Bu yazımda elektronik, hediyelik eşya, mutfak, hobi ürünleri, tekstil yada oyuncak gibi günlük hayatın her anında kullanabileceğiniz ürünlerin kampanyalı olarak satıldığı web sitelerine bir kaç örnek vermek istiyorum. Şimdiden bu sitelere kefil olmadığımı ve hiçbiriyle bir ilgim olmadığını söyleyim : ) Günlük olarak bu siteleri takip etmenizde fayda var.

 1. bendeistiyorum.com : Günlük fırsat siteleri içerisinde en çok tercih edilenlerin başında geliyor diyebilirim. Benimde sorunsuz bir kaç alışverişim oldu.
 2. bitenekadar.com : Her gün 2 ürünü satışa sunan siteyi dikkatle takip etmenizde fayda var. Bazı ürünler fiyatlarıyla sizi şaşırtabilir.
 3. bunlardanistiyorum.com : Özellikle hediyelik ürün konusunda orjinal seçenekleri sunan web sitesi.
 4. indragandi.com : Her gün saat 12 de günün ürünü siteye ekleniyor.
 5. fiyattakip.com : Günlük kampanya sitelerini takip edebileceğiniz bir web sitesi. Bütün siteleri tek tek gezmek istemiyorsanız bu siteden faydalanabilirsiniz.
 6. Donanımhaber Sıcak Fırsatlar : Donanımhaber forumlarındaki sıcak fırsatlar kategorisini sık sık takip etmenizi öneriyorum. Ziyaretçiler yakaladıkları fırsatları burada paylaşıyorlar.

Yukarıdaki siteler hakkında olumlu yada olumsuz tecrübelerinizi yorum olarak eklerseniz sevinirim. Ayrıca bunlar dışında kullandığınız fırsat sitesi varsa bunlarıda paylaşırsanız sevinirim.

Günlük kampanyalı ürün siteleri” üzerine 2 düşünce

 1. alper

  merhabalar.Nuri bey ankara da yaşayan biri olarak geçenlerde bir sitenin varlığından haberdar oldum.bu site http://www.06pazar.com sadece ankara içine hizmet verip, siparişinizin hemen ardından aynı gün kapı çalınıyor ve kargo ücreti olmadan ürün kapınıza geliyor hemde sizin belirttiğiniz saatte.bunu ankara da güvenli alışveriş yapmak isteyen tüm dostlar la paylaşmak istedim.saygılarımla

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>