Ankara Boşanma Avukatı Yasin Girgin

By:
Categories: Site Haberleri
0 Yorum

Türkiye’ nin başkenti olan Ankara’ da yaklaşık olarak 5 milyon kişi yaşamaktadır. Türkiye’ nin en büyük illerinden birisi olan Ankara’ da aynı zamanda boşanma davaları da Ankara adliyelerinde önemli bir yer edinmektedir. Ankara boşanma avukatı Yasin Girgin, 2000 yılından itibaren Ankara ilinde boşanma davalarında Avukat olarak görev yapmaktadır.

99 yılında Ankara üniversitesi hukuk fakültesini bitiren Avukat Girgin, halen Ankara, İstanbul, İzmir ve Bursa boşanma avukatı olarak görev yapmaktadır.

Geçmiş yıllarda Malatya ve Elazığ’ da avukatlık yapan Yasin Girgin, 2011 yılında avukat ve hakimler için hazırladığı “Boşanma davaları el kitabı” ismindeki kitabını çıkardı. 2013 yılında ise Evlilik birliğinin sona ermesi isimli kitabını çıkaran Girgin, 2013-2015 yılları arasında Hürriyet gazetesinin web sitesinde hukuk içerikli yazıları ile köşe yazıları yazmıştır.

Ankara Boşanma Avukatı Yasin Girgin hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, yasingirgin.av.tr adresli web sitesini ziyaret edebilir, kendisine ulaşabileceğiniz güncel iletişim bilgilerine erişebilirsiniz.

Your Thoughts