Alışverişinizi Ucuzlatmanın Zekice Yolu: İndirim Kodu

By:
Categories: Site Haberleri
0 Yorum

Online mağazalar son zamanlarda en çok tıkladığımız sitelerin başında gelmeye başladı. Alışveriş o kadar kolaylaştı ki hoşumuza giden ürünleri satın almak için alışveriş siteleri arasında adeta mekik dokumakta olduğumuzu, ay sonunda gelen kredi kartı ekstrelerinden fark ediyoruz.

Kimimiz karşımıza ilk çıkan siteden alışveriş yaptığı gibi, kimimiz de indirimli alışveriş için fırsat kovalıyor. Tam da FED faiz arttırırken, Kuzey Kore nükleer deneme yaparken, gazeteler “mezhep savaşları” “başkanlık sistemi” “Suriyeli mülteciler” gibi felaket manzumelerini gözümüzün içine sokarken tasarrufun son derece önemli olduğunu hücrelerimizin hektoplazmasına kadar hissetmeye başladığımız bu günlerde, satın almak istediğimiz ürünü en ucuz fiyattan sunan siteleri araştırmak bütçe dostu alışveriş için olmazsa olmaz bir refleks haline geldi.

Durduk yerde alışverişe fazla para ödemek istemeyiz, değil mi? Peki ne yapacağız? E-ticaret sitesi yöneticileri ile pazarlık mı yapalım? Böyle bir imkan maalesef fiziki mağazalardaki gibi yok. Ekranımızın diğer tarafında bulunan ama yüzlerini göremediğimiz seslerini duyamadığımız site yöneticileriyle tabii ki el sıkışıp pazarlık yapamayız, ancak daha o alışverişi daha da ucuza getirmenin yollarını araştırabiliriz.

Birkaç Lira ucuza alsam ne faydası olacak demeyin. Alışverişlerinizi internetten yapıyorsanız birkaç Lira’lık indirimlerin aslında ne kadar önemli olduğunu daha iyi anlayacaksınız. Örneğin 1 ay boyunca yaptığınız her online alışverişten kazandığınız indirimleri alt alta yazıp toplayın. Hesabın hiç de yabana atılabilir bir miktar etmediğini göreceksiniz. Bir ayda yaptığınız indirimli alışveriş ile cebinizde kalan para sayesinde başka ihtiyaçlarınızı da karşılayabilirsiniz. Yok ben çok zenginim, petrol şeyhiyim, yerde para bulsam eğilip almam diyenler de eğer bu para ceplerine batıyorsa hemen bir hayır kuruluşuna bağışlayabilirler. Yani “indirim” kelimesi beni ilgilendirmez diyen bir kişinin bile var olduğunu pek zannetmiyoruz.

O halde gelelim işin en önemli kısmı olan şu indirimin pazarlık olmadan nasıl yapıldığı mevzusuna. Hemen öyle telaşa kapılmaya gerek yok. İndirimsiz bir online mağazadan gayet güzel indirimli alışveriş yapmak mümkün ve kafanızda büyütmeyeceğiniz kadar da kolay. Sizin daha ucuza ürün satın almanız için yüzlerce online mağazaya ait indirim kodu, kupon kodu, hediye çeki, indirim kuponu gibi araçları ücretsiz bir şekilde sunan siteler var.

Bu sitelerden anında alabileceğiniz indirim kodları alışverişlerinizi ucuzlatmayı sağlayacak. Hangi alışveriş sitesinden alışveriş yaparsanız yapın fark etmez. Güncel indirim kodunuz varsa indirimli alışverişin keyfini yaşayabilirsiniz. Mesela 800 kadar mağazadan 8000 kadar geçerli indirim kodunu şu saniye itibarıyla bünyesinde barındıran www.indirimkodu.com sizin alışverişlerinizi ucuzlatmanızı sağlayacak en büyük yardımcınız olabilir.

kigili-indirim-kuponuİndirim kodu sitesinde bulunan online mağazalardan bazıları şunlar: Teknosa, Kliksa, Hepsiburada, Gittigidiyor, N11, Mediamarkt, Gold Bilgisayar, Hızlıal, Sanalpazar, Markafoni, Trendyol, Morhipo, Mavi, Mudo, Roman, Sarar, Kiğılı, LC Waikiki, Tozlu, GAP, Banana Republic, Pierre Cardin, Batik, Modameyra, Modanisa, Sefamerve, Çiçeksepeti, Tatil Sepeti, Tatil-com, Otel-com, Booking-com, Hotels-com, ETS, Zizigo, Misspera, Modagram, Boyner, Defacto, Collezione, Tchibo, Vatan Bilgisayar, Carrefoursa, Migros Sanal Market, YKM, Colin’s, Vakko, Beymen, Joker, Anne Lütfen, Ayyıldız, Bonprix, Lidyana, Yeşil Kundura, Flo, Ayakkabı Dünyası, Deichmann, Beta, Atlas Global, THY, Pagasus, Bora Jet, Swiss, KLM, Airfrance, Alitalia, Sunexpress, Expedia, Amazon, Ebay, Google, Apple, Godaddy, Norton ve benzeri yüzlerce saygın sitenin kuponlarını bulmak ve ücretsiz kullanmak mümkün. Yani gidin indirimkodu.com’a ve ihtiyacınız olan indirim kodlarını hemen alarak keyifli, ucuz, indirimli alışverişe başlayın.

İndirim kodu sitesini kullanmak bedava. Üyelik gerekmiyor. Tüm kupon kodları ücretsiz alınıp kullanılabiliyor. Kısacası artık alışveriş yapmak için bilgisayar başına geçtiğinizde istediğiniz şeyi daha ucuza satın almak için kara kara düşünmenize, vakit kaybetmenize gerek yok.

Keyif dolu alışverişler dileriz.

Your Thoughts